درباره سیستم پایدار

تولید کننده نرم افزار های مدیریت فروشگاهی

داشتن ایده برای انجام یک کار به تنهایی کافی نیست، مهم این است که آن ایده را خلاقانه پیاده سازی کنید.

تبلیغات یکی از بزرگترین راه های کسب درآمد می باشد. فروشنده های بزرگ و کوچک نیز همواره مایل هستند با استفاده از روش های موثر و البته ارزان محصولات خود را تبلیغ نمایند. تبلیغات از طریق سرویس پیامک یکی از بهترین روش های جذب مشتری و آگاه نمودن آنها از اجناسی که شما دارید می باشد، زیرا امروز بیش از 60 در صد مردم ایران دارای گوشی های همراه هستند و البته برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیازی به داشتن گوشی هوشمند نمی باشد، پس روش ارسال آگهی از طریق پیامک یک روش موثر و مقرون به صرفه است. اما ارسال پیامک نیز هزینه ها و مشکلات خاص خود را دارد. یکی از بزرگترین دغدغه های فروشندگانی که می خواهند تبلیغات خود را به صورت سرویس های پیامکی به دست مشتریان خود برسانند این است که نمی توانند و یا به سختی می توانند بودجه اختصاص داده شده به بسته پیامکی خود را به دست مشتریانی که احتمال بیش از 50 در صد دارد که به آگهی جذب شود برسانند. زیرا در حال حاضر اغلب سرویس های پیامک انبوه بصورت گروه و یا در بهترین شرایط منطقه ای (خیابان) ارسال آگهی پیامکی می کنند. از این رو دستگاه هایی جهت ذخیره شماره های مشتریان فروشندگان به بازار آمده اند که می توانید با کمی جستجو از هزینه های آنها با خبر شوید. یکی از بزرگترین مشکلاتی که این دستگاه دارند در این است که قابلیت تفکیک مشتریان بر حسب دلخواه فروشنده را ندارند. مثلا نمی توانند مشخص نمایند که پیامک های من فقط برای مشتریانی ارسال شود که بازه خانم باشند و در بازه سنی 20 تا 30 سال هستند و یا فقط برای مشتریانی فرستاده شود که آقا و بیشترین خرید را از فروشگاه کرده اند. این فقدان در این دستگاه ها علاوه بر داشتن قیمت تقریبا بالا باعث می شود تا به طرز چشم گیری در صد موفقیت اگهی ارسال شده برای مشتریان کاهش بیابد. از این رو نرم افزار های ما یک ایده خلاقانه ایرانی است که فروشندگان در اصناف مختلف می توانند از آن برای ساماندهی و صرفه جویی در تبلیغات پیامکی خود به علاوه داشتن امکانات بسیار کاربردی و شگفت انگیز دیگر استفاده نمایند.

سیستم پایدار یک گروه از جوانان خلاق ایرانی است که با سال های تجربه در حوزه IT و طراحی نرم افزار در شرکت های مختلف دور هم جمع شده اند و تشکیل یک گروه خلاق و پر انگیزه را داده اند.

مدیریت اجرایی این وب سایت بر عهده "محمدرضا پایدار" است. وی بیش از ده سال در حوزه برنامه نویسی و IT فعالیت مستمر و پویا داشته است که میتوانید از طریق وبلاگ رضا پایدار او را دنبال کنید.


پیاده سازی ایده های جدید

روال و خط مشی سیستم پایدار بر تولید و پیاده سازی نرم افزار هایی است که تا حد مقدور وجود نداشته باشند و یا اگر هم وجود داشته باشند هنوز می توان با افزودن امکانات جدیدی ساختار و عملکر آن نرم افزار را تغییر داد.

از این رو ما با واژه بومی سازی غریبه و دنبال ایده های نو و جدید هستیم. چنانچه فکر میکنید شما هم ایده ای خلاقانه در سر دارید و هنوز فرصت پیاده سازی آن را ندارید یا نداشته اید می توانید با تیم ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

در نظر داشته باشید ایده خلاقانه از نظر ما شامل موارد زیر می شود:

  • ایده می تواند شبیه ایده ای دیگر باشد اما نباید شباهت آن آنقدر زیاد باشد که با نسخه ای جدید از نرم افزار الهام گرفته شده اشتباه گرفته شود

    - برای مثال موبوگرام ایده ای کپی شده از سورس تلگرام بود، اگرچه امکانات خاص در موبوگرام وجود داشت اما همچنان با تلگرام اشتباه گرفته میشد.

    - نرم افزارهای وایبر و تلگرام هر دو با یک هدف و موضوع پیاده سازی شده اند، اما عملکرد و کارایی دو نرم افزار کاملا جداگانه و متفاوت است.

  • ایده از لحاظ طرح توجیهی مقرون به صرفه باشد و بتواند ظرف مدت حداقل 6 ماه هزینه پیاده سازی خود را جبران نماید.
  • ایده این قابلیت را داشته باشد که بتوان آن را مکتوب نمود.
  • ایده این قابلیت را داشته باشد که بتوان درباره آن بحث کرد.
امنیت بالا

استفاده از دانش و شیوه های نوین جهت جلوگیری از نفوذ به سیستم و حفظ اطلاعات مشتریان

سرعت بالا

سرعت بالای زمان پاسخ دهی نرم افزار به درخواست های مشتریان در تمام ساعات شبانه روز

کاربر پسند

طراحی آشنا و کاربر پسند برای استفاده تمام کاربران در هر سطح دانش کامپیوتری

کاربردی

دارای قابلیت های متعدد کاربردی جهت از بین بردن روال سنتی و زمان گیر

ساده اما قدرتمند

محیطی بسیار ساده و بدور از هر گونه پیچیدگی
داشتن دستیار در هر صفحه

عدم وابستگی

بدون نیاز به نصب و سازگار با همه سیستم های کامپیوتری که قابلیت استفاده از مرورگر را دارند

ورود به نرم افزار ها

انتخاب کنید